Klatovy 2017 „O5“ s naší účastí!

V sobotu 1. července se v „klatovském kulturáku“ naplno rozjede další ročník tradičního mezinárodního šachového turnaje „UniLeasing Open 2017“. Náš oddíl budou zastupovat tři borci. Ve startovní listině dají najít jména Matyáš Zeman, Václav Kotál (oba „A“ turnaj) a Vít Kotál („B“ turnaj). Trenérským okem je bude sledovat i FM pan Adolf Lacina. Za šachovnicemi obou turnajů zasedne letos 199 hráčů! Odkaz na fotogalerii pořadatele nově v příspěvku.

Budeme po celý týden držet palce a přejeme „dobrou zábavu“! 😉  

 

Den před začátkem turnaje dostali všichni přihlášení od pořadatele elektronický buletin, ve kterém se mohou seznámit se vším důležitým co je v následujícím týdnu čeká. Doprovodné turnaje, sportovní akce a pod. Prostě skvělý pořadatelský servis. Není divu, že počet startujících v Klatovech i tentokrát atakuje „dvě kila“. Ve startovní listině najdeme i další jihočeské hráče a hráčky z Tábora, Strakonic, Písku a Českých Budějovic.

 

Výsledky turnaje Uniqa Cup „A“

Výsledky turnaje Sophia Cup „B“

…aby nebyla jen samá chvála ( 😉 ), hned na úvod při příjezdu došlo na komplikace při ubytování. Od 29.3. zamluvený a zaplacený pokoj na penzionu Hejtman byl obsazený.  Na recepci koukali překvapeně …  🙁  No nemůže být asi všechno na 100%.

Online přenos (10 šachovnic „A“ turnaj)

V závěru turnaje se na online šachovnice dostal nejenom trenér oddílu FM Adolf Lacina, ale i Matyáš Zeman. Prvně jmenovanému těsně unikla „bedna“ (5.místo, nejlepší „jižan“), druhý pak může být spokojený, že po rozpačitém začátku turnaje „skončil takřka na svém“ (19.místo). Venca Kotál si letos trochu pohoršil oproti nasazení (38.místo). Mladší bratr Vítek Kotál si sice pohoršil své nasazení, ale připisuje 52 bodů do Elo (68.místo).

Všem děkujeme za reprezentaci oddílu!

Fotogalerie pořadatele zde

1,192 total views, 1 views today